100AWDP1T1B4M7QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100AWDP1T1B4M7QE
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
Duomenų lapai: 100AWDP1T1B4M7QE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
100AWDP1T1B4M7QE specifikacijos
Dalies numeris 100AWDP1T1B4M7QE Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23609 pcs Duomenų lapas 100AWDP1T1B4M7QE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 120V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija 100A Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle, Vertical Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 30,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle, Vertical Dabartinis įvertinimas 5A (AC/DC)
Grandinė DPDT Įvorės sriegis Unthreaded
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 12.70mm