1003P4T7B13M1QE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1003P4T7B13M1QE
Gamintojas / Gamintojas: E-Switch
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V
Duomenų lapai: 1.1003P4T7B13M1QE.pdf2.1003P4T7B13M1QE.pdf
  • Pranešimas
1003P4T7B13M1QE specifikacijos
Dalies numeris 1003P4T7B13M1QE Gamintojas E-Switch
apibūdinimas SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16409 pcs Duomenų lapas 1.1003P4T7B13M1QE.pdf2.1003P4T7B13M1QE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 120V
Nutraukimo stilius Solder Lug Perjungti funkciją Mom-Off-Mom
Serija 100 Panel Cutout Matmenys Circular - 11.91mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Išsamus aprašymas Toggle Switch 3PDT Panel Mount Dabartinis įvertinimas 5A (AC/DC)
Grandinė 3PDT Įvorės sriegis 15/32-32
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 13.00mm