D52QD2M4IA-REEL
Dynastream Innovations Inc.Dynastream Innovations Inc.
D52QD2M4IA-REEL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D52QD2M4IA-REEL
Gamintojas / Gamintojas: Dynastream Innovations Inc.
Prekės aprašymas MODULE
Duomenų lapai: D52QD2M4IA-REEL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
D52QD2M4IA-REEL specifikacijos
Dalies numeris D52QD2M4IA-REEL Gamintojas Dynastream Innovations Inc.
apibūdinimas MODULE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8679 pcs Duomenų lapas D52QD2M4IA-REEL.pdf
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 3.6 V Panaudotas IC / dalis nRF52832
Serija - Nuoseklios sąsajos I²C, SPI, UART
Jautrumas -96dBm RF Šeima / standartas Bluetooth
Protokolas Bluetooth v4.2 Maitinimas - išvestis 4dBm
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Moduliavimas -
Atminties dydis 512kB Flash, 64kB RAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 2.4GHz