ANTC782M4IB-TRAY
Dynastream Innovations Inc.Dynastream Innovations Inc.
ANTC782M4IB-TRAY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ANTC782M4IB-TRAY
Gamintojas / Gamintojas: Dynastream Innovations Inc.
Prekės aprašymas RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT
Duomenų lapai: ANTC782M4IB-TRAY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ANTC782M4IB-TRAY specifikacijos
Dalies numeris ANTC782M4IB-TRAY Gamintojas Dynastream Innovations Inc.
apibūdinimas RF TXRX MOD ISM>1GHZ TRACE ANT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6444 pcs Duomenų lapas ANTC782M4IB-TRAY.pdf
Įtampa - tiekimas 2 V ~ 3.6 V Panaudotas IC / dalis CYWUSB693X
Serija - Nuoseklios sąsajos SPI
Jautrumas -86dBm RF Šeima / standartas General ISM > 1GHZ
Protokolas - Maitinimas - išvestis 4dBm
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai 010-00975-10
ANTC782M4IB
ANTC782M4IBTRAY
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Moduliavimas GFSK Atminties dydis -
Dažnumas 2.4GHz Duomenų perdavimo sparta 20kbps
Dabartinis - perduodantis 25.9mA ~ 34.3mA Dabartinis - gavimas 23.7mA