ZXTS1000NE6TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTS1000NE6TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXTS1000NE6TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6
Duomenų lapai: ZXTS1000NE6TA.pdf
  • Pranešimas
ZXTS1000NE6TA specifikacijos
Dalies numeris ZXTS1000NE6TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS PNP 12V 1.25A SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5560 pcs Duomenų lapas ZXTS1000NE6TA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 12V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 240mV @ 100mA, 1.25A
Tranzistoriaus tipas PNP + Diode (Isolated) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6
Serija - Maitinimas - maks 885mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SOT-23-6
Kiti vardai ZXTS1000NE6TADKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 220MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor PNP + Diode (Isolated) 12V 1.25A 220MHz 885mW Surface Mount SOT-23-6 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 10nA Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 1.25A