ZXTR1005PD8-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTR1005PD8-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXTR1005PD8-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LIN 5V 42MA POWERDI5060-8
Duomenų lapai: ZXTR1005PD8-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZXTR1005PD8-13 specifikacijos
Dalies numeris ZXTR1005PD8-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LIN 5V 42MA POWERDI5060-8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191963 pcs Duomenų lapas ZXTR1005PD8-13.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI5060-8 Serija -
Apsaugos savybės - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN PSRR 57dB (100Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ZXTR1005PD8-13DICT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 42mA PowerDI5060-8
Dabartinis - tiekimas (maks.) 900µA Dabartinis - silpnas (Iq) 500µA
Dabartinis - rezultatas 42mA Valdymo funkcijos Enable