ZXTP25140BFHQTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP25140BFHQTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXTP25140BFHQTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS PNP 140V 1A SOT23
Duomenų lapai: ZXTP25140BFHQTA.pdf
  • Pranešimas
ZXTP25140BFHQTA specifikacijos
Dalies numeris ZXTP25140BFHQTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS PNP 140V 1A SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 176902 pcs Duomenų lapas ZXTP25140BFHQTA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 140V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 260mV @ 100mA, 1A
Tranzistoriaus tipas PNP Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 5.84W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 75MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor PNP 140V 1A 75MHz 5.84W Surface Mount SOT-23 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 10mA, 2V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 50nA (ICBO) Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 1A