ZXTP25020BFHTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP25020BFHTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXTP25020BFHTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS PNP 20V 4A SOT23-3
Duomenų lapai: ZXTP25020BFHTA.pdf
  • Pranešimas
ZXTP25020BFHTA specifikacijos
Dalies numeris ZXTP25020BFHTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS PNP 20V 4A SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 308464 pcs Duomenų lapas ZXTP25020BFHTA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 20V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 210mV @ 500mA, 5A
Tranzistoriaus tipas PNP Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 1.25W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai ZXTP25020BFHTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 250MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 4A 250MHz 1.25W Surface Mount SOT-23-3 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 10mA, 2V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 50nA (ICBO) Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 4A