ZXTP19100CFFTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP19100CFFTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXTP19100CFFTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS PNP 100V 2A SOT23F-3
Duomenų lapai: ZXTP19100CFFTA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZXTP19100CFFTA specifikacijos
Dalies numeris ZXTP19100CFFTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS PNP 100V 2A SOT23F-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 177761 pcs Duomenų lapas ZXTP19100CFFTA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 100V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 275mV @ 200mA, 2A
Tranzistoriaus tipas PNP Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23F
Serija - Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SOT-23-3 Flat Leads
Kiti vardai ZXTP19100CFFDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 142MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 142MHz 1.5W Surface Mount SOT-23F
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 100mA, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 50nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 2A Bazinės dalies numeris ZXTP19100C