ZXTP01500BGTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP01500BGTC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXTP01500BGTC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas PWR HI VOLTAGE TRANSISTOR SOT223
Duomenų lapai: ZXTP01500BGTC.pdf
  • Pranešimas
ZXTP01500BGTC specifikacijos
Dalies numeris ZXTP01500BGTC Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 353984 pcs Duomenų lapas ZXTP01500BGTC.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 500V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 10mA, 50mA
Tranzistoriaus tipas PNP Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 3W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA
Kiti vardai ZXTP01500BGTC-ND
ZXTP01500BGTCDITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 60MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor PNP 500V 150mA 60MHz 3W Surface Mount SOT-223
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1mA, 10V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 150mA