ZXTN25100DZTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTN25100DZTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXTN25100DZTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 100V 2.5A SOT89
Duomenų lapai: ZXTN25100DZTA.pdf
  • Pranešimas
ZXTN25100DZTA specifikacijos
Dalies numeris ZXTN25100DZTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 100V 2.5A SOT89 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 347908 pcs Duomenų lapas ZXTN25100DZTA.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 100V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 345mV @ 250mA, 2.5A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas SOT-89-3
Serija - Maitinimas - maks 2.4W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-243AA
Kiti vardai ZXTN25100DZTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 175MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 2.5A 175MHz 2.4W Surface Mount SOT-89-3
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 10mA, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 50nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 2.5A Bazinės dalies numeris ZXTN25100D