ZXMS6004FFQTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMS6004FFQTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMS6004FFQTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 60V N-CHAN SOT23F
Duomenų lapai: ZXMS6004FFQTA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZXMS6004FFQTA specifikacijos
Dalies numeris ZXMS6004FFQTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 60V N-CHAN SOT23F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120876 pcs Duomenų lapas ZXMS6004FFQTA.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3.3V, 5V Įtampa - apkrova 60V (Max)
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23F
Serija Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® RDS On (tipas) 350 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SOT-23-3 Flat Leads Išvesties tipas N-Channel
Išvesties konfigūracija Low Side Kiti vardai ZXMS6004FFQTADICT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja On/Off
Įvesties tipas Non-Inverting funkcijos Auto Restart
Gedimo apsauga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Dabartinis - išvestis (maks.) 1.3A