ZXMN2F34FHTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN2F34FHTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMN2F34FHTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 3.4A SOT23-3
Duomenų lapai: ZXMN2F34FHTA.pdf
  • Pranešimas
ZXMN2F34FHTA specifikacijos
Dalies numeris ZXMN2F34FHTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 3.4A SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 443527 pcs Duomenų lapas ZXMN2F34FHTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 2.5A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 950mW (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai ZXMN2F34FHTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 277pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 2.8nC @ 4.5V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 2.5V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas N-Channel 20V 3.4A (Ta) 950mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 3.4A (Ta)