ZXMHC10A07N8TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMHC10A07N8TC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMHC10A07N8TC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 2N/2P-CH 100V 8-SOIC
Duomenų lapai: ZXMHC10A07N8TC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZXMHC10A07N8TC specifikacijos
Dalies numeris ZXMHC10A07N8TC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 2N/2P-CH 100V 8-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103044 pcs Duomenų lapas ZXMHC10A07N8TC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOP
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 700 mOhm @ 1.5A, 10V
Maitinimas - maks 870mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai ZXMHC10A07N8DICT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 138pF @ 60V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 2.9nC @ 10V FET tipas 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge)
FET funkcija Standard Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge) 100V 800mA, 680mA 870mW Surface Mount 8-SOP Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 800mA, 680mA