ZXMC10A816N8TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMC10A816N8TC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXMC10A816N8TC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N/P-CH 100V 2A 8-SOIC
Duomenų lapai: ZXMC10A816N8TC.pdf
  • Pranešimas
ZXMC10A816N8TC specifikacijos
Dalies numeris ZXMC10A816N8TC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N/P-CH 100V 2A 8-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 145937 pcs Duomenų lapas ZXMC10A816N8TC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOP
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 1A, 10V
Maitinimas - maks 1.8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai ZXMC10A816N8DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 497pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 9.2nC @ 10V FET tipas N and P-Channel
FET funkcija Logic Level Gate Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas Mosfet Array N and P-Channel 100V 2A 1.8W Surface Mount 8-SOP Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2A