ZXM64P035GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXM64P035GTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXM64P035GTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 35V 3.8A SOT223
Duomenų lapai: ZXM64P035GTA.pdf
  • Pranešimas
ZXM64P035GTA specifikacijos
Dalies numeris ZXM64P035GTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET P-CH 35V 3.8A SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4638 pcs Duomenų lapas ZXM64P035GTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 2.4A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA Kiti vardai ZXM64P035GTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 825pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 46nC @ 10V
FET tipas P-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 35V
Išsamus aprašymas P-Channel 35V 3.8A (Ta), 5.3A (Tc) 2W (Ta) Surface Mount SOT-223 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 3.8A (Ta), 5.3A (Tc)