ZXLD1350ET5TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZXLD1350ET5TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-5
Duomenų lapai: ZXLD1350ET5TA.pdf
  • Pranešimas
ZXLD1350ET5TA specifikacijos
Dalies numeris ZXLD1350ET5TA Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 100839 pcs Duomenų lapas ZXLD1350ET5TA.pdf
Įtampa - tiekimas (min) 7V Įtampa - tiekimas (maks.) 30V
Įtampa - išvestis 30V Įveskite DC DC Regulator
Topologija Step-Down (Buck) Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5
Serija Automotive, AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Vidinis jungiklis (-ai) Yes Dažnumas 1MHz
Pritemdymas PWM Išsamus aprašymas LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 350mA TSOT-23-5
Dabartinis - išėjimas / kanalas 350mA Bazinės dalies numeris ZXLD1350