ZVN3306FTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZVN3306FTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZVN3306FTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3
Duomenų lapai: ZVN3306FTA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZVN3306FTA specifikacijos
Dalies numeris ZVN3306FTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188690 pcs Duomenų lapas ZVN3306FTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 Ohm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 330mW (Ta) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai ZVN3306F
ZVN3306FCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 35pF @ 18V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas N-Channel 60V 150mA (Ta) 330mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 150mA (Ta)