ZTX450STOB
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZTX450STOB
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 45V 1A E-LINE
Duomenų lapai: ZTX450STOB.pdf
  • Pranešimas
ZTX450STOB specifikacijos
Dalies numeris ZTX450STOB Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 45V 1A E-LINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5027 pcs Duomenų lapas ZTX450STOB.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 45V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 15mA, 150mA
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas E-Line (TO-92 compatible)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė E-Line-3, Formed Leads
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Dažnumas - perėjimas 150MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 1A 150MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible)
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 150mA, 10V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 1A