ZSR285GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR285GTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZSR285GTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT223
Duomenų lapai: ZSR285GTA.pdf
  • Pranešimas
ZSR285GTA specifikacijos
Dalies numeris ZSR285GTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4314 pcs Duomenų lapas ZSR285GTA.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA PSRR 62dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 200mA SOT-223
Dabartinis - silpnas (Iq) 600µA Dabartinis - rezultatas 200mA