ZSR1000GTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR1000GTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZSR1000GTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223
Duomenų lapai: ZSR1000GTA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
ZSR1000GTA specifikacijos
Dalies numeris ZSR1000GTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 110886 pcs Duomenų lapas ZSR1000GTA.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 10V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA
PSRR 57dB (120Hz) Išvesties tipas Fixed
Išvesties konfigūracija Positive Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-223
Dabartinis - silpnas (Iq) 600µA Dabartinis - rezultatas 200mA