ZRT025N8A1TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZRT025N8A1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZRT025N8A1TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V 8SOP
Duomenų lapai: ZRT025N8A1TA.pdf
  • Pranešimas
ZRT025N8A1TA specifikacijos
Dalies numeris ZRT025N8A1TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V 8SOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5401 pcs Duomenų lapas ZRT025N8A1TA.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOP Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai Q981055 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz - Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 50µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±1% 75mA 8-SOP
Dabartinis - tiekimas - Dabartinis - rezultatas 75mA