ZRA245F03TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZRA245F03TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZRA245F03TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.45V SOT23
Duomenų lapai: ZRA245F03TA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ZRA245F03TA specifikacijos
Dalies numeris ZRA245F03TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.45V SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5536 pcs Duomenų lapas ZRA245F03TA.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.45V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±3% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai ZRA245F03TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 65µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±3% 120mA SOT-23
Dabartinis - tiekimas - Dabartinis - rezultatas 120mA
Srovė - katodas 2mA Bazinės dalies numeris ZRA245