ZR404005R25STOB
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZR404005R25STOB
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Duomenų lapai: ZR404005R25STOB.pdf
  • Pranešimas
ZR404005R25STOB specifikacijos
Dalies numeris ZR404005R25STOB Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5002 pcs Duomenų lapas ZR404005R25STOB.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas E-Line (TO-92 compatible) Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė E-Line-3 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 45µVrms
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz - Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA E-Line (TO-92 compatible) Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 15mA Srovė - katodas 60µA