ZMR500FTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZMR500FTC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZMR500FTC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-3
Duomenų lapai: ZMR500FTC.pdf
  • Pranešimas
ZMR500FTC specifikacijos
Dalies numeris ZMR500FTC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5815 pcs Duomenų lapas ZMR500FTC.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 25V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 72dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA SOT-23-3
Dabartinis - silpnas (Iq) 70µA Dabartinis - rezultatas 50mA