ZLDO285T8TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLDO285T8TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZLDO285T8TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.85V 300MA SM8
Duomenų lapai: ZLDO285T8TA.pdf
  • Pranešimas
ZLDO285T8TA specifikacijos
Dalies numeris ZLDO285T8TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.85V 300MA SM8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3969 pcs Duomenų lapas ZLDO285T8TA.pdf
Įtampa (maks.) 0.2V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas SM8 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SOT-223-8 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ZLDO285T8DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA SM8 Dabartinis - silpnas (Iq) 1mA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Low Battery Detection