ZLDO1117K33TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLDO1117K33TC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ZLDO1117K33TC
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Duomenų lapai: ZLDO1117K33TC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ZLDO1117K33TC specifikacijos
Dalies numeris ZLDO1117K33TC Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 253234 pcs Duomenų lapas ZLDO1117K33TC.pdf
Įtampa (maks.) 1.35V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ZLDO1117K33DIDKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-252-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - silpnas (Iq) 120µA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos -