VN10LFTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
VN10LFTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VN10LFTA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3
Duomenų lapai: VN10LFTA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VN10LFTA specifikacijos
Dalies numeris VN10LFTA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 258829 pcs Duomenų lapas VN10LFTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 Ohm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 330mW (Ta) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai VN10LF
VN10LFCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 60pF @ 25V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas N-Channel 60V 150mA (Ta) 330mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 150mA (Ta)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VN10KN3-G-P013
VN10KN3-G-P013
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3
Sandelyje: 149331 pcs
parsisiųsti: VN10KN3-G-P013.pdf
RFQ
VN10LPSTOA
VN10LPSTOA
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: MOSFET N-CH 60V 0.27A TO92-3
Sandelyje: 5445 pcs
parsisiųsti: VN10LPSTOA.pdf
RFQ
VN1160
VN1160
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK
parsisiųsti: VN1160.pdf
VN10LPSTOB
VN10LPSTOB
parsisiųsti: VN10LPSTOB.pdf
VN10LFTC
VN10LFTC
apibūdinimas: MOSFET N-CH 60V 0.15A SOT23-3
parsisiųsti: VN10LFTC.pdf
VN10LP
VN10LP
apibūdinimas: MOSFET N-CH 60V 270MA TO92-3