UM2600001
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
UM2600001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UM2600001
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD
Duomenų lapai: UM2600001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
UM2600001 specifikacijos
Dalies numeris UM2600001 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17136 pcs Duomenų lapas UM2600001.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.081" L x 0.063" W (2.05mm x 1.60mm) Serija SaRonix-eCera™ UM
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 26MHz
Išsamus aprašymas 26MHz XO (Standard) Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UM2600002
UM2600002
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: OSC XO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD
Sandelyje: 19252 pcs
parsisiųsti: UM2600002.pdf
RFQ
UM245R
UM245R
Gamintojai: FTDI (Future Technology Devices International, Ltd
apibūdinimas: MOD USB PARALLEL FIFO DEV FT245R
Sandelyje: 4576 pcs
parsisiųsti: UM245R.pdf
RFQ
Gamintojai: Coto Technology
apibūdinimas: SWITCH REED SPST-NO 250MA 175V
parsisiųsti: UM2376.pdf
Gamintojai: Coto Technology
UM25GC23-BTHR
UM25GC23-BTHR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN 254X89MM BALL 230VAC TERM
parsisiųsti: UM25GC23-BTHR.pdf
UM2NPAT
UM2NPAT
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: BATTERY ZINC 1.5V C