ULN2004AD16-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ULN2004AD16-U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ULN2004AD16-U
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16DIP
Duomenų lapai: ULN2004AD16-U.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ULN2004AD16-U specifikacijos
Dalies numeris ULN2004AD16-U Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 214287 pcs Duomenų lapas ULN2004AD16-U.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1.6V @ 500µA, 350mA
Tranzistoriaus tipas 7 NPN Darlington Tiekėjo prietaisų paketas 16-PDIP
Serija - Maitinimas - maks -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai ULN2004AD16-UDI Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas -
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array 7 NPN Darlington 50V 500mA 16-PDIP Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce -
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 50µA Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 500mA