UJ2600007Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
UJ2600007Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UJ2600007Z
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSC XO 26.0000MHZ CLPD SNWV SMD
Duomenų lapai: 1.UJ2600007Z.pdf2.UJ2600007Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UJ2600007Z specifikacijos
Dalies numeris UJ2600007Z Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSC XO 26.0000MHZ CLPD SNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84831 pcs Duomenų lapas 1.UJ2600007Z.pdf2.UJ2600007Z.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SaRonix-eCera™ UJ
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai UJ2600007ZCT Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 26MHz
Išsamus aprašymas 26MHz XO (Standard) Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA