TL082SG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
TL082SG-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL082SG-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOP
Duomenų lapai: TL082SG-13.pdf
  • Pranešimas
TL082SG-13 specifikacijos
Dalies numeris TL082SG-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 479079 pcs Duomenų lapas TL082SG-13.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 10 V ~ 30 V, ±5 V ~ 15 V Įtampa - įvesties poslinkis 3mV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOP Slew Rate 13 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas -
Kiti vardai TL082SG-13DITR
TL082SG13
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Produktas 3MHz
Išsamus aprašymas J-FET Amplifier 2 Circuit 8-SOP Dabartinis - tiekimas 1.4mA