SXF550009
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SXF550009 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SXF550009
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 155.52MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: SXF550009.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SXF550009 specifikacijos
Dalies numeris SXF550009 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 155.52MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17535 pcs Duomenų lapas SXF550009.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ SX
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 155.52MHz
Išsamus aprašymas 155.52MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA