SX10GE156
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SX10GE156 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SX10GE156
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 156.25MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: SX10GE156.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
SX10GE156 specifikacijos
Dalies numeris SX10GE156 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 156.25MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 55777 pcs Duomenų lapas SX10GE156.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ ASSP XO™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai SX10GE156TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 156.25MHz
Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10mA Bazinis rezonatorius Crystal