SNL250004
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SNL250004 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SNL250004
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 212.5MHZ PECL SMD
Duomenų lapai: SNL250004.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
SNL250004 specifikacijos
Dalies numeris SNL250004 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas OSCILLATOR XO 212.5MHZ PECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11794 pcs Duomenų lapas SNL250004.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SaRonix-eCera™ SN
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis PECL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 212.5MHz
Išsamus aprašymas 212.5MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 70mA