SMCJ45A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ45A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ45A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 45V 72.7V SMC
Duomenų lapai: SMCJ45A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMCJ45A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMCJ45A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 45V 72.7V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4040 pcs Duomenų lapas SMCJ45A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 45V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 72.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 50V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMC
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)