SMCJ36CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ36CA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ36CA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Duomenų lapai: SMCJ36CA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMCJ36CA-13 specifikacijos
Dalies numeris SMCJ36CA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4820 pcs Duomenų lapas SMCJ36CA-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMC Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)