SMCJ18A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ18A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ18A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V SMC
Duomenų lapai: SMCJ18A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMCJ18A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMCJ18A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V SMC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4338 pcs Duomenų lapas SMCJ18A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMC
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Cut Tape (CT)