SMBT70A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBT70A-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBT70A-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 70V 100V SMB
Duomenų lapai: SMBT70A-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
SMBT70A-13-F specifikacijos
Dalies numeris SMBT70A-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 70V 100V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 316420 pcs Duomenų lapas SMBT70A-13-F.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 70V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 100V
Įtampa - suskirstymas (min) 44.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBT70A-13-F-ND
SMBT70A-13-FDITR
SMBT70A13F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.3A
Talpa @ dažnumas 290pF @ 1MHz Bazinės dalies numeris SMBT70