SMBJ90A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ90A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ90A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 90V 146V SMB
Duomenų lapai: SMBJ90A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ90A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ90A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 90V 146V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5861 pcs Duomenų lapas SMBJ90A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 90V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 146V
Įtampa - suskirstymas (min) 100V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.1A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMBJ90
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ90A
SMBJ90A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Sandelyje: 452878 pcs
parsisiųsti: SMBJ90A.pdf
RFQ
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: TVS DIODE 90V 146V SMB
Sandelyje: 449196 pcs
parsisiųsti: SMBJ90A.pdf
RFQ
Gamintojai: Bourns, Inc.