SMBJ85A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ85A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ85A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 85V 137V SMB
Duomenų lapai: SMBJ85A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ85A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ85A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 85V 137V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4135 pcs Duomenų lapas SMBJ85A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137V
Įtampa - suskirstymas (min) 94.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ85ADIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.4A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMBJ85 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ85A
SMBJ85A
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V SMB
Sandelyje: 505810 pcs
parsisiųsti: SMBJ85A.pdf
RFQ
SMBJ85A-HRA
SMBJ85A-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Sandelyje: 16035 pcs
parsisiųsti: SMBJ85A-HRA.pdf
RFQ
SMBJ85A R5G
SMBJ85A R5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)