SMBJ75CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ75CA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ75CA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 75V 121V SMB
Duomenų lapai: SMBJ75CA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SMBJ75CA-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ75CA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 75V 121V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 135910 pcs Duomenų lapas SMBJ75CA-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 75V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 121V
Įtampa - suskirstymas (min) 83.3V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai 1034-SMBJ75CADICT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.9A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ75CA-E3/5B
SMBJ75CA-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V DO214AA
Sandelyje: 596540 pcs
parsisiųsti: SMBJ75CA-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ75C-E3/5B
SMBJ75C-E3/5B
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 134V DO214AA
Sandelyje: 5232 pcs
parsisiųsti: SMBJ75C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ75CA
SMBJ75CA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMBJ75CA.pdf
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SMBJ75CA.pdf
SMBJ75CA-M3/52
SMBJ75CA-M3/52
parsisiųsti: SMBJ75CA-M3/52.pdf
SMBJ75CA-HR
SMBJ75CA-HR
parsisiųsti: SMBJ75CA-HR.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V SMB
SMBJ75CA-E3/52
SMBJ75CA-E3/52
parsisiųsti: SMBJ75CA-E3/52.pdf
SMBJ75CA-13-F
SMBJ75CA-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMBJ75CA-13-F.pdf
SMBJ75CA M4G
SMBJ75CA M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMBJ75CA M4G.pdf
SMBJ75CA-HRA
SMBJ75CA-HRA
parsisiųsti: SMBJ75CA-HRA.pdf
SMBJ75CA R5G
SMBJ75CA R5G
parsisiųsti: SMBJ75CA R5G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus