SMBJ75A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ75A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ75A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 75V 121V SMB
Duomenų lapai: SMBJ75A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ75A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ75A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 75V 121V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4587 pcs Duomenų lapas SMBJ75A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 75V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 121V
Įtampa - suskirstymas (min) 83.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4.9A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMBJ75
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ75-E3/5B
SMBJ75-E3/5B
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 134V DO214AA
Sandelyje: 4775 pcs
parsisiųsti: SMBJ75-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ75A M4G
SMBJ75A M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 75V 121V DO214AA