SMBJ70A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ70A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ70A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 70V 113V SMB
Duomenų lapai: SMBJ70A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ70A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ70A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 70V 113V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4953 pcs Duomenų lapas SMBJ70A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 70V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 113V
Įtampa - suskirstymas (min) 77.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ70ADIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.3A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMBJ70 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ70A-13-F
SMBJ70A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 70V 113V SMB
Sandelyje: 802222 pcs
parsisiųsti: SMBJ70A-13-F.pdf
RFQ
SMBJ70A R5G
SMBJ70A R5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 70V 113V DO214AA
Sandelyje: 384235 pcs
parsisiųsti: SMBJ70A R5G.pdf
RFQ
SMBJ70A-HR
SMBJ70A-HR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SMBJ70A-HR.pdf
SMBJ70A
SMBJ70A
parsisiųsti: SMBJ70A.pdf
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor