SMBJ64CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ64CA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ64CA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 64V 103V SMB
Duomenų lapai: SMBJ64CA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SMBJ64CA-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ64CA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 64V 103V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 132878 pcs Duomenų lapas SMBJ64CA-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 64V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 103V
Įtampa - suskirstymas (min) 71.1V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai 1034-SMBJ64CADIDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.8A
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai 1
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ64CA-E3/52
SMBJ64CA-E3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 64V 103V DO214AA
Sandelyje: 518429 pcs
parsisiųsti: SMBJ64CA-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ64CA-M3/52
SMBJ64CA-M3/52
Sandelyje: 243866 pcs
parsisiųsti: SMBJ64CA-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ64CA
SMBJ64CA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: SMBJ64CA.pdf
SMBJ64C
SMBJ64C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 64V 108.15V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ64C.pdf
SMBJ64CA-HRA
SMBJ64CA-HRA
parsisiųsti: SMBJ64CA-HRA.pdf
SMBJ64CA R5G
SMBJ64CA R5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMBJ64CA R5G.pdf
SMBJ64CA-E3/5B
SMBJ64CA-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ64CA-E3/5B.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 64V 103V SMB
parsisiųsti: SMBJ64CA.pdf
SMBJ64CA-13-F
SMBJ64CA-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMBJ64CA-13-F.pdf
SMBJ64CA M4G
SMBJ64CA M4G
parsisiųsti: SMBJ64CA M4G.pdf
SMBJ64CA-HR
SMBJ64CA-HR
parsisiųsti: SMBJ64CA-HR.pdf
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus