SMBJ64A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ64A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ64A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 64V 103V SMB
Duomenų lapai: SMBJ64A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ64A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ64A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 64V 103V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5845 pcs Duomenų lapas SMBJ64A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 64V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 103V
Įtampa - suskirstymas (min) 71.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)