SMBJ60A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ60A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ60A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 60V 96.8V SMB
Duomenų lapai: SMBJ60A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ60A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ60A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 60V 96.8V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4916 pcs Duomenų lapas SMBJ60A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 60V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 96.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 66.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.2A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMBJ60
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ60A-M3/52
SMBJ60A-M3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Sandelyje: 392729 pcs
parsisiųsti: SMBJ60A-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ60A-HR
SMBJ60A-HR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
Sandelyje: 16983 pcs
parsisiųsti: SMBJ60A-HR.pdf
RFQ
SMBJ60A-13-F
SMBJ60A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 60V 96.8V SMB
parsisiųsti: SMBJ60A-13-F.pdf
SMBJ60A
SMBJ60A
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMBJ60A.pdf
SMBJ60A-HRA
SMBJ60A-HRA
parsisiųsti: SMBJ60A-HRA.pdf
SMBJ60A M4G
SMBJ60A M4G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMBJ60A M4G.pdf
SMBJ60A R5G
SMBJ60A R5G
parsisiųsti: SMBJ60A R5G.pdf
SMBJ60A-E3/5B
SMBJ60A-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ60A-E3/5B.pdf
parsisiųsti: SMBJ60A.pdf
SMBJ60A-E3/52
SMBJ60A-E3/52
parsisiųsti: SMBJ60A-E3/52.pdf
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ60-E3/5B
SMBJ60-E3/5B
apibūdinimas: TVS DIODE 60V 107V DO214AA
parsisiųsti: SMBJ60-E3/5B.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus