SMBJ58CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ58CA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ58CA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 58V 93.6V SMB
Duomenų lapai: SMBJ58CA-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ58CA-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ58CA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 58V 93.6V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 283833 pcs Duomenų lapas SMBJ58CA-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 93.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija SMBJ
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai SMBJ58CA13 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 6.4A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris SMBJ58
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ58CA
SMBJ58CA
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA