SMBJ58A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ58A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ58A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 58V 93.6V SMB
Duomenų lapai: SMBJ58A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ58A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ58A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 58V 93.6V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5433 pcs Duomenų lapas SMBJ58A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 93.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)