SMBJ51A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ51A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ51A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 51V 82.4V SMB
Duomenų lapai: SMBJ51A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMBJ51A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ51A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 51V 82.4V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4106 pcs Duomenų lapas SMBJ51A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 51V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 82.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 56.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija SMBJ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.3A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris SMBJ51
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ51A
SMBJ51A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA
Sandelyje: 357250 pcs
parsisiųsti: SMBJ51A.pdf
RFQ
SMBJ51A R5G
SMBJ51A R5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
Sandelyje: 258001 pcs
parsisiųsti: SMBJ51A R5G.pdf
RFQ
SMBJ51A-M3/52
SMBJ51A-M3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: SMBJ51A-M3/52.pdf
SMBJ51A-13-F
SMBJ51A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 51V 82.4V SMB
parsisiųsti: SMBJ51A-13-F.pdf
SMBJ51A M4G
SMBJ51A M4G
parsisiųsti: SMBJ51A M4G.pdf
SMBJ51A-HRA
SMBJ51A-HRA
parsisiųsti: SMBJ51A-HRA.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMBJ51A.pdf
SMBJ51A-E3/5B
SMBJ51A-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ51A-E3/5B.pdf
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor